Pioneer TS-G1302I - user opinions
  Car speakers Specs << Pioneer << Pioneer TS-G1302I Specs
Specification | Reviews
Pioneer TS-G1302I
Summary: Type: coaxial speaker; Size: 13 cm (5 in.); The number of bands: 2; Power: 25 W (nominal), 130 watts (maximum); Sensitivity: 89 dB; Frequency range: 40 - 25,000 Hz; Impedance: 4 Ohm; Dimensions: 130 mm; ...
Add a comment about Pioneer TS-G1302I
Name:
Review:
      5+2= *Enter the sum of the two numbers.
Popular today
Pioneer TS-SW1041D
Pioneer TS-SW1041D
Type: subwoofer; Size: 25 cm (10 in.); The number of bands: 1; Power: 250 W (nominal), 1000 watts (maximum); Sensitivity: 87 dB (W/m); Frequency range: 20 - 1000 Hz; Impedance: 4 Ohm; Housing: ...
Pioneer TS-W2501D4
Pioneer TS-W2501D4
Type: subwoofer; Size: 25 cm (10 in.); The number of bands: 1; Power: 800 W (nominal), 2500 watts (maximum); Sensitivity: 90 dB (W/m); Frequency range: 20 - 150 Hz; Impedance: 4 Ohm; Housing: ...